Kursy rekreacyjne

Kursy rekreacyjne

Znajdziesz tutaj wszystkie możliwe szkolenia. Ich oferta jest prawdopodobnie najszersza ze wszystkich dostępnych szkół. Kursy nurkowania mają na celu zaangażowanie studentów i przekazanie studentom jak największego doświadczenia od naszych instruktorów.

TRY SCUBA

Ten kurs składa się z trzech lekcji. Pierwsza – snorkeling i dwie kolejne lekcje – nurkowanie na wodach otwartych.

CENA: 120, – €

SCUBA DIVER

Ten program jest odpowiedni dla studentów nurkowania, którzy nie mają czasu na ukończenie programu Open Water Diver. W ramach programu studenci zdobędą szkolenie i doświadczenie potrzebne do bezpiecznego nurkowania na wodach otwartych pod okiem nurka. Otrzymasz certyfikat SSI Scuba Diver, który możesz rozszerzyć do certyfikacji podczas następującego szkolenia

Open Water Diver

CENA: 230, – €

OPEN WATER DIVER

OTWARTY ZBIORNIK WODY

Jest to najbardziej reprezentowana kategoria nurkowań na świecie. Kwalifikacja ta oznacza, że ​​nurek opanował podstawową teorię i techniki nurkowania z niezależnym urządzeniem nurkowym. Nurek jest przeszkolony w zakresie bezpiecznego nurkowania i udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku. Kurs składa się z sześciu zajęć teoretycznych, pięciu zajęć praktycznych na basenie lub w zamkniętej wodzie oraz pięciu zajęć praktycznych na wodach otwartych.
Nurkują parami na głębokość 18 metrów, minimalny wiek do zakwalifikowania to 12 lat – JUNIOR OPEN WATER DIVER.

CENA: 395, – €

SPECIALTY DIVER

SPECJALIZACJE NURKOWE

Program specjalizacji nurkowych umożliwia poszerzenie wiedzy i umiejętności nurkowych poprzez wybranie jednej lub więcej specjalizacji z programu, który

SSI oferuje Ci. SSI oferuje następujące specjalności:

  • nurkowanie na nitroxie
  • nurkowanie w nocy i przy ograniczonej widoczności
  • nurkowanie wrakowe
  • głębokie nurkowanie
  • nawigacja, nurkowanie z łodzi
  • nurkowanie w suchym skafandrze
  • fotograf nurka
  • nauka o nurkowaniu

Kurs składa się z dwóch nurkowań specjalistycznych, części teoretycznej oraz egzaminu końcowego dla każdej kategorii.

CENA: 150, – € / jedna specjalizacja

DIVER STRESS & RESCUE

DIVER RESCUE

Nurek, który oprócz posiadania pierwszej pomocy potrafi rozpoznawać i zapobiegać stresującym sytuacjom, w których może znaleźć się niedoświadczony nurek. Rozpoznawanie stresu i innych potencjalnych wypadków nurkowych oraz udzielanie pierwszej pomocy pod wodą i na powierzchni to umiejętności nabyte na tym kursie. Kurs składa się z dwóch zajęć teoretycznych i czterech zajęć w wodzie. Ten kurs jest obowiązkowy dla kursu Diving Manager (DiveCon).

CENA: 320, – €

DIVEGUIDE

PRZEWODNIK

Ten kurs jest przeznaczony dla tych z Was, którzy posiadają kwalifikacje AOWD, Stress Rescue i co najmniej 40 nurkowań przed rozpoczęciem kursu i mają minimum 18 lat. Celem jest stworzenie nowych, dobrze przygotowanych i wszechstronnych nurków zawodowych. Przewodnik nurkowy SSI może towarzyszyć i prowadzić certyfikowanych nurków. Ponadto, po ukończeniu programu instruktora nurkowania z rurką, przewodnik nurkowy może uczyć i certyfikować kurs nurkowania z rurką. Staje się niezależnym nurkiem i zawodowym nurkiem.

CENA: 490, – €