Kursy instruktorskie SSI

Kursy instruktorskie

Przyjedź z nami, aby odkryć sekrety bardziej wymagających nurkowań. Jeśli kiedykolwiek zbliżyłeś się do ich granicy podczas nurkowań rekreacyjnych, a nawet ją przekroczyłeś, z pewnością poczujesz nowe wyzwanie. Lub chcesz nurkować jak poprzednio, ale bezpieczniej! Kursy nurkowania SSI Technical Extended Range (SSI TXR) są właśnie dla Ciebie. W Czechach jako jedyni możemy uzyskać certyfikat do poziomu instruktora w SSI TXR.

Open Water Instructor – OWI

Kurs instruktorski

Ten pierwszy kurs instruktorski pomaga przyszłym instruktorom opanować pełne przejście od nurkowania rekreacyjnego do kariery profesjonalnego instruktora nurkowania. W trakcie kursu przyszli instruktorzy uczą się wszystkiego, czego będą potrzebowali do swojej pracy – zapoznają się szczegółowo ze Standardami systemu nauczania SSI, uczą się tworzyć wykłady teoretyczne przy pomocy wszelkich pomocy dydaktycznych oraz w praktycznych ćwiczeniach szczegółowo zapoznają się z podwodne zajęcia instruktorskie.

Kurs jest bardzo intensywny i trwa zwykle od 8 do 10 dni w zależności od gotowości przyszłych instruktorów. W wodzie, podczas samodzielnej nauki i podczas przygotowywania prezentacji czeka Cię wiele godzin. Kurs może odbywać się w Czechach, Chorwacji lub Egipcie.

Upoważnienie do nauczania:

Indoor Diver, Scuba Diver, Junior Open Water Diver, Open Water Diver, Advanced Adventurer, Scuba Skills Update, Try Scuba, Try Scuba Diving, Enriched Air Nitrox and Diver Stress & Rescue.

Wymagania wstępne dotyczące kursu:

  • wiek co najmniej 18 lat
  • minimalna liczba nurkowań 100, z czego 24 w ostatnim roku kalendarzowym
  • minimalne kwalifikacje – SSI Divecon lub odpowiednik innej organizacji szkoleniowej np: PADI Divemaster, CMAS *** itp.
  • potwierdzenie pomocy w szkoleniu studentów (po uzgodnieniu)
  • świadectwo wykształcenia
  • weź udział w kursie Stress & Rescue
  • wziąć kurs pierwszej pomocy zawierający RKO / można skorzystać na miejscu
  • mieć ważne badanie lekarskie, aby być ubezpieczonym na nurkowanie – idealnie DAN – można ubezpieczyć na miejscu
  • 2 szt. Zdjęć

Cena: 29 000, – CZK + 10 000, -CZK egzamin końcowy

Specialty Instructor – SPI

Kurs instruktorski SSI

Posiadając certyfikat instruktora SSI Open Water, masz możliwość nauczania innych specjalizacji. Istnieje kilka sposobów uzyskania tego zezwolenia.

Weź udział w seminarium instruktorskim specjalizacji prowadzonym przez instruktora z aktywnym instruktorem instruktorskim

Prowadzić cały program specjalizacji wraz z aktywnym instruktorem posiadającym certyfikat specjalizacji

Wystąp o uznanie kwalifikacji w tych programach, w których masz duże doświadczenie.

Specjalizacja:
nurkowanie na wysokości, nurkowanie z łodzi, nurkowanie jaskiniowe, nurkowanie komputerowe, nurkowanie głębokie, cyfrowa fotografia podwodna, nurkowanie w suchym skafandrze, techniki sprzętowe, nurek lodowy, samodzielny nurek, nawigacja, nurkowanie nocne / przy ograniczonej widzialności, doskonała pływalność, nauka o nurkowaniu, wyszukiwanie I regeneracja, nurek z rekinami, fale, pływy i prądy, nurkowanie wrakowe

Advanced Open Water Instructor – AOWI

Kurs instruktorski SSI

Jeśli jesteś upoważniony do nauczania czterech specjalizacji (w tym Diver Stress & Rescue) i wydałeś już 15 takich certyfikatów, automatycznie stajesz się AOWI. Ponadto uprawnia Cię do nauczania programów Advanced Open Water / Junior Advanced Open Water, Dive Guide, Science of Diving, Divemaster i Snorkel Instructor.

Po uzyskaniu certyfikatu aktywnego instruktora specjalisty kontroli nurkowania może uczyć, nadzorować nauczanie i wydawać certyfikaty z następujących programów:

Specjalistyczne programy kontroli nurkowania

asystować aktywnemu instruktorowi z certyfikatem Instructor Trainer pod jego bezpośrednim nadzorem podczas Instructor Training Course (ITC).

Cena: 12 000 CZK

SSI instruktor TXR Crossover

Instruktorzy SSI będący jednocześnie instruktorami innego uznanego na arenie międzynarodowej stowarzyszenia nurkowania technicznego mają możliwość uczestniczenia w programie TechXR Crossover. Celem programu jest zapoznanie kandydata na instruktora z filozofią SSI, postawami, standardami nauczania, systemami szkoleniowymi i umiejętnościami wymaganymi w programach nauczania SSI.

Jesteśmy jedynym centrum ITC TXR w Czechach iz przyjemnością poinformujemy Cię o dalszych warunkach programu SSI TXR Crossover.

Jan Lambert

Prowadzi kursy

Moje motto brzmi: „Ten, kto nie nurkuje, jest podejrzanym”. Jestem trenerem SSI oraz trenerem TXR.

Prowadzę wszystkie kursy oferowane przez Scuba Scool International i Technical Extended Range. Przyjdź, spróbuj i baw się razem z nami!