Profesionální kurzy SSI

Chcete své zkušenosti s potápěním předávat dál, vést ponory pro certifikované potápěče nebo si užívat každodenního života pod vodou a ještě za to dostávat zaplaceno? Napište nám a posuňte s námi své potápění na novou úroveň – staňte se potápěčským profesionálem! Jako jediní na Tenerife nabízíme potápěčské stáže pro dvě profesionální úrovně s ubytováním v našem vlastním potápěčském hostelu!

 Dive Guide

Kurz

Tento první profesionální kurz je určen těm, kteří chtějí v krátkém čase dosáhnout profesiální úrovně. Během 7 dní vás naučíme všem potřebné k tomu, abyste byly schopni v různých podmínkách bezpěčně vést certifikované potápěče a mohli jste tak pracovat v kterémkoliv SSI centru po celém světě.

Oprávnění k výuce:

Žádné

Předpoklady pro kurz:

 • 15 let
 • 40 ponorů
 • Specializace Stress and Rescue
 • Advanced Open Water Diver

Cena: 710 euro

 Divemaster

Stáž

Divemaster je druhý profesionální stupeň. Stáž je určena těm, kteří chtějí v získat co nejvíce zkušeností  z práce na potápěčské základně. Stáž probíhá ve dvou krocích. Nejprve vás během 10 dní naučíme vše, co musí budoucí divemaster znát pro vedení ponorů a asistenci na kurzech. V druhé části, která není nijak časově omezená vás budeme dále rozvíjet v činnostech spojených s komunikací s klienty, údržbou základny a vybavení, práce s kompresorem a potápěčských znalostech. Studenti v průměru volí délku stáže jeden měsíc.

Oprávnění k výuce:

Asistence na kurzech, část Open Water Diver kurzu, ekologické programy

Předpoklady pro kurz:

 • 18 let
 • 60 ponorů
 • Specializace Stress and Rescue
 • Advanced Open Water Diver

Cena: 800 euro

Asistent instruktora

Stáž

Asistent instruktora je poslední stupeň před instruktorskou kvalifikací. Stáž je určena těm, kteří se chystají na dráhu instruktora, ale chtějí nejprve získat více zkušeností. Stáž probíhá ve dvou krocích. Nejprve vás během 7 dní naučíme jakým způsobem vést kurzy s budoucími studenty a základy teorie výuky. V druhé části, která není nijak časově omezená vás budeme dále rozvíjet v činnostech spojených s komunikací se studenty, údržbou základny a vybavení, práce s kompresorem a potápěčských znalostech. Studenti v průměru volí délku stáže jeden měsíc.

Oprávnění k výuce:

Try Scuba, Scuba Ranger (děti od 8 let), specializace Perfektní vyvažování, Asistence na kurzech, část Open Water Diver kurzu, ekologické programy

Předpoklady pro kurz:

 • 18 let
 • 60 ponorů
 • Specializace Stress and Rescue
 • Divemaster

Cena: 800 euro

 SSI Crossover

Kurz

SSI Crossover je určen Divemasterům a instruktorům certifikovaných jinou světově uznávanou potápěčskou organizací, kteří by se rádi přidali do SSI profesionální rodiny. Během 2-3 dnů vás naučíme SSI standardům, informačnímu systému a výukovým programům. V případě potřeby lze domluvit demostrace kurzů ve vodě.

Cena: 400 euro

Jan Lambert

Kurzy vyučuje

Moje heslo je: „Kdo se nepotápí, je podezřelý.“ Jsem trenér instruktorem SSI a trenér instruktorem TXR.

Učím veškeré kurzy nabízené Scuba Scool International a Technical Extended Range. Pojďte si to zkusit a užít s námi!