Rekreační kurzy

Naleznete zde všechny možné vzdělávací kurzy. Jejich škála je asi nejširší ze všech dostupných škol. Kurzy potápění jsou postaveny tak, aby studenty zaujaly a zábavnou formou předaly co nejvíce zkušeností našich instruktorů studentům.

TRY SCUBA

Tento kurz se skládá ze tří lekcí. První – šnorchlování a další dvě lekce – potápění s přístrojem v otevřené vodě.

CENA: 110,-€

SCUBA DIVER

Tento program je vhodný pro studenty potápění, kteří nemají čas ukončit program Open Water Diver. V programu studenti získají výcvik a zkušenosti, potřebné pro bezpečné potápění ve volné vodě pod dozorem dive profesionála. Získáte certifikaci SSI Scuba Diver, kterou můžete v navazujícím výcviku rozšířit na certifikaci

Open Water Diver

CENA: 230,-€

OPEN WATER DIVER

POTÁPĚČ OTEVŘENÉ VODY

Je nejzastoupenější potápěčská kategorie na světě. Tato kvalifikace znamená, že potápěč zvládl základní teorii a techniky pro potápění s nezávislým potápěčským přístrojem. Potápěč je vycvičen pro bezpečné potápění a techniku poskytnutí první pomoci při nehodě. Kurz se skládá ze šesti teoretických lekcí, pěti praktických lekcí v bazénu nebo v uzavřené vodě a pěti praktických lekcí v otevřené vodě.
Potápí se ve dvojici do hloubky 18 metrů, minimální věk pro získání kvalifikace je 12 let – JUNIOR OPEN WATER DIVER.

CENA: 430,-€

SPECIALTY DIVER

POTÁPĚČSKÉ SPECIALIZACE

Program pro potápěčské speciality umožňuje rozšiřování potápěčských znalostí a zručností výběrem jedné nebo více specialit z programu, který

Vám nabízí SSI. SSI nabízí tyto speciality:

  • potápění s nitroxem
  • potápění v noci a při omezené viditelnosti
  • vrakové potápění
  • hloubkové potápění
  • navigace, potápění z lodě
  • potápění v suchém obleku
  • potápěč fotograf
  • science of diving

Kurz se skládá ze dvou specializačních ponorů, teoretické části a závěrečné zkoušky pro každou kategorii.

CENA: od 120,-€ / jedna specializace

DIVER STRESS & RESCUE

POTÁPĚČ ZÁCHRANÁŘ

Potápěč, který mimo to, že ovládá poskytnutí první pomoci, umí rozpoznat a předejít stresovým situacím, ve kterých se může ocitnout nezkušený potápěč. Rozpoznání stresu a ostatních potencionálních potápěčských nehod i poskytnutí první pomoci pod vodou a na hladině, jsou dovednosti získané v tomto kurzu. Kurz se skládá ze dvou teoretických lekcí a ze čtyř lekcí ve vodě. Tento kurz je povinný pro kurz Vedoucí Potápění (DiveCon).

CENA: 375,-€

DIVEMASTER

 

Tento kurz je určen pro ty z Vás, kteří mají kvalifikaci AOWD, Stress Rescue a minimálně 40 ponorů před začátkem kurzu a minimální věk 18let. Cílem je dělat nové, dobře připravené a všestranné profesionální potápěče. SSI Dive Guide může doprovázet a vést certifikované potápěče. Navíc, po splnění programu Snorkeling Instructor, může Dive Guide učit a certifikovat kurz šnorchlování. Stává se samostatným potápěčem a potápěčem profesionálem.

CENA: 990,-€