Rekreační kurzy

Naleznete zde všechny možné SSI vzdělávací kurzy od programů pro záčátečníky až po velmi zkušené potápěče. Pro úplnu nabídku kurzů nás kontaktujte.

BASIC DIVER

Tento program je perfektní pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet potápění. Kurz se skládá ze dvou lekcí, první lekce je v mělké vodě a druhá je potápění s přístrojem v otevřené vodě.

CENA: 110 €

SCUBA DIVER

Tento program je vhodný pro studenty potápění, kteří nemají čas ukončit program Open Water Diver. V programu studenti získají výcvik a zkušenosti, potřebné pro bezpečné potápění ve volné vodě pod dozorem dive profesionála.

CENA: 320 €

OPEN WATER DIVER

Je nejzastoupenější potápěčská kategorie na světě. Tato kvalifikace znamená, že potápěč zvládl základní teorii a techniky pro potápění s nezávislým potápěčským přístrojem. Kurz se skládá ze šesti teoretických lekcí, pěti praktických lekcí v bazénu nebo v uzavřené vodě a pěti praktických lekcí v otevřené vodě. Certifikace opravňuje k potápění se ve dvojici do hloubky 18 metrů po celém světě, minimální věk pro získání kvalifikace je 10 let – JUNIOR OPEN WATER DIVER.

CENA: 430 €

CENA S UBYTOVÁNÍM: 505 €

ADVANCED ADVENTURER

Tento kurz je pro ty, kteří si chtějí rozšířit certifikaci na další úroveň a zároveň nevědí, kterým směrem se vydat. Kurz se skládá z úvodu do pěti specializací vlastní volby, které lze za příplatek dokončit a získat Advanced Diver certifikaci. V případě hloubkové specializace je student oprávněn potápění do 30 metrů. Pro dostupné specializace nás kontaktujte.

CENA: 355 €

CENA S UBYTOVÁNÍM: 430 € 

DIVER STRESS & RESCUE

Potápěč, který mimo to, že ovládá poskytnutí první pomoci, umí rozpoznat a předejít stresovým situacím, ve kterých se může ocitnout nezkušený potápěč. Rozpoznání stresu a ostatních potencionálních potápěčských nehod i poskytnutí první pomoci pod vodou a na hladině, jsou dovednosti získané v tomto kurzu. Kurz se skládá ze dvou teoretických lekcí a ze čtyř lekcí ve vodě.

CENA: 375 €

REACT RIGHT

React Right je kurz první pomoci a KPR (masáž srdce). Kurz je vohný jak pro potápěče, tak i širokou veřejnost. React Right je možné rozšířit o výuku s automatickým defibrilátorem a čistým kyslíkem pro první pomoc potápěčských nehod.

CENA: 185 €